fbpx

Piano s Filipem pro začátečníky: Přihláška

 • 1
  Ano
  Objednávám si vstup do online kurzu Piano s Filipem pro začátečníky, který mi pomůže začít hrát na piano s pevným základem.
 • 2
  Ano
  Vím, že lekce dostanu na dobu neurčitou, takže si mohu jet svým tempem v klidu a s nadhledem.
 • 3
  Ano
  Chápu, že se na piano nenaučím jen tak a budu tomu muset věnovat čas. Chápu také, že výsledky závisí v určité míře i na talentu, který má každý jiný, takže se nebudu snažit srovnávat.
 • 4
  Ano
  Vím, že pokud zjistím, že kurz není pro mne, mohu do 30 dnů po obdržení přístupu požádat o vrácení peněz v plné výši.
 • 5
  Ano
  Vím, že pokud je pro mne aktuálně nemožné zaplatit celou částku, mohu využít šesti měsíčních splátek. Pro získání kurzu napořád je třeba uhradit všech šest splátek. Částečné zakoupení kurzu není možné.

Možnosti placení

On-line platby zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Platba běžným bankovním převodem

Platba převodem dle údajů obdržených na email. Zpravidla trvá 1-2 pracovní dny.

Jak získám přístup do kurzu?

Po vyplnění přihlášky dostanete na email fakturu. Jakmile bude připsaná částka (jednorázová nebo měsíční), dostanete přihlašovací údaje do kurzu a potrvzení o platbě. Při platbě kartou budete mít okamžitý přístup.

Pro dárkové poukazy pište na kontakt@pianosfilipem.cz Více info o poukazech ZDE.

Přihláška

Chci dostávat lekce ZDARMA, rady a tipy, jak zlepšit svou hru na klavír...

Nejste spokojeni Vy?

Nejsem spokojen já.

Vaše spokojenost je pro mne hlavní. Pokud zjistíte, že kurz není pro Vás, máte 30 dní na vrácení peněz. 

Možnost 6 splátek.